Sepetim
baby shower partisi önerileri

Baby Shower Partisi Önerileri

Anneler için Baby Shower Partisi Önerileri sunmak istiyoruz. Bu önemli gün anne adayı, tüm ailesi ve arkadaşları için neşe ve beklenti dolu bir gündür. Yeni doğan bebeğin bir araya gelme ve mutluluklarını paylaşma ve annenin sizin için ne kadar önemli olduğunu gösterme zamanı. Aynı zamanda yeni neşe paketlerinin gelişine hazırlanmalarına yardımcı olmak için bir fırsat. Ama baby shower’ı nasıl unutulmaz ve uzun süre hatırlanacak bir şey yapabilirsin?

Baby Shower için Giderek daha fazla büyüyen trendlerden biri bebek bezi pastalarıdır. Bebek bezi pastaları, “gerçek” üç katmanlı bir pasta şeklinde şekillendirilen, ancak çocuk bezlerinden, battaniyelerden ve diğer yararlı öğelerden yapılan baby shower hediyeleridir. Bebek bezi pastası, bebek hediyeleri ve diğer kutlamalar için eğlenceli ve ödüllendirici yeni bir baby shower ürünleridir.

Baby Shower Partisi Önerileri olarak şunları sıraladık

Bebek bezi pastasına ek olarak, eğlenceli ve unutulmaz bir parti yapmak istersiniz. İşte misafirlerinizi bebek duşunda “şaşırtmanın” bazı diğer yolları.

Mum iyilikleri yapın ~ En sevdiğiniz el sanatları dükkanından, tül halkalardan ve kurdeleden kokulu mum satın alın. Bunu tül dairenin ortasına koyun ve ardından tüm uçları yukarı kaldırın ve kurdele ile sabitleyin. Güzel bir yay yapın ve misafirler için harika hediyeleriniz olsun.

Banyo tuzu yapın ~ Bebek Müslin Bez torbaları, tuz ve koku yağları satın alın. Çoğu ürünü el işi mağazalarından satın alabilirsiniz. Tuz yerel süpermarketlerinizden satın alınabilir. Tuzu ve kokuları birleştirip iyice karıştırın ve müslin çantalarına koyun. “Geldiğiniz için teşekkürler” demenin güzel bir yolu.

Özel Kapkekler Yapın ~ Bunlar, yediğiniz türden değil, bir bezden yapılır. Daha sonra şekerler, kahveler, çaylar veya daha küçük banyo malzemeleri ile doldurursunuz. Herkes bunu hatırlayacak ve duştan sonra uzun süre bunun hakkında konuşacak.

Kaşık ~ Tül çemberin ortasına, öpücükleri kaşık kısmına yerleştirin ve tülü kaşıkla sarın ve bantla tutturun. Bunları misafirler için masaya koyun.

Kendi sabun iyiliklerinizi yapın. El işi mağazalarınız komple kitler satıyor. Daha sonra birkaç tül daire satın alıp ortasına iyilikler koyup kurdeleyle bağlarsınız.

En önemlisi eğlenin ve annenizin olması için kendi tarzınızı yaratın ve misafirler sonsuza dek hatırlayacak. Partiye verdiğiniz kişisel ilgiye herkes bayılacak.

Miniyase with Love

%100 Organik Doğal Pamuktan üretilen müslin örtü OEKO-TEX® Standard 100 ve GOTS sertifikasına sahiptir. Müslin Örtüler her kullanımda daha yumuşak hale gelecektir; ilk kullanımdan önce yıkamanızı tavsiye ederiz. 

Yeniliklerden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz @miniyase

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Worldwide shipping

Tüm Dünyaya Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo

MNG ile Hızlı Gönderim

Organik ve doğal

Yumuşacık %100 doğal pamuk

100% Güvenli alışveriş

İyzico / Mastercard / Visa