Sepetim
bebek battaniyeleri

Bebek Battaniyeleri – Bebek İçin Doğru Kumaş Seçimi

Daha önce bebek battaniyeleri alışverişine gittiyseniz, mevcut kumaş seçeneklerinin miktarından büyük olasılıkla bunalmışsınızdır. Pamuk, Müslin, Yün vb .; bebeğiniz için en iyisi hangisi? Tüm bunların cevabı bebeğinizin birincil ihtiyaçlarına bağlıdır.

Bebek Battaniyeleri için en uygun kumaş hangisidir?

Muhtemelen en yaygın malzeme elbette pamuktur. Pamuklu bebek battaniyeleri için bir araştırma yapın ve sadece bir kumaş için kaç seçenek olduğuna şaşıracaksınız. Belki de en yaygın ve en iyi seçeneklerden biri, hastane sınıfı battaniyedir. Bu bebek battaniyesini listede diğerlerinin üstüne koyan şey, birbirine kenetlenen özel pamuklu dokumasıdır; bu battaniyeleri ilk dokunuşta daha çok yıpranmış karton gibi hissettirse de, sarıldıktan sonra bebekler rahat, sıcak ve rahat kalırlar; Özel birbirine kenetlenen pamuk dokumanın nefes alma özellikleri sayesinde.

Yeni bir battaniye seçerken uzun ömürlülük konusunda endişeleriniz varsa, belki de mikro elyaf bebek battaniyeleri gitmenin yoludur. Mevcut en yeni sentetik elyaftan üretilen mikro elyaf battaniyeler, ilave leke ve sıvı direnci ile geleneksel bebek battaniyeleriyle aynı ısıtma özelliklerini sağlar. Mikro fiberin sentetik yapısı sayesinde, bu tür battaniyeler geleneksel sentetik olmayan malzemelerden yapılanlara göre daha yavaş yıpranma eğilimindedir ve temizlenmesi daha kolaydır.

Müslin Kumaş doğru seçenek midir?

Aranacak bir başka harika malzeme de müslin kumaş. Tipik pamuklu battaniyelere benzer şekilde, müslin ayrıca bebeğinizin sıcak ve rahat kalmasını sağlarken, aşırı ısınmayı önlemek için müslin örtüsü yeterli hava akmasına izin veren açık bir örgü içerir.

Elbette bebeğinizi sarmak için mükemmel olan başka pek çok uygun kumaş vardır; siz ve bebeğiniz çok soğuk bir yerde, donmuyorsa, inanılmaz derecede dayanıklı ve yumuşak çift örgü pamuklu dokumalar ve hafif pazen için yün ve yün. Paranın önemi olmayanlar için yüksek kaliteli kaşmir ve ipek bebek battaniyeleri bile var.

Gördüğünüz gibi, bir bebek battaniyesi modelleri ( ve diğer pamuklu bebek ürünleri ) satın alırken hepsi işini oldukça iyi yapan birçok harika seçenek var.

Böylece, bir dahaki sefere yeni bir battaniye için alışverişe çıktığınızda, hangi tür malzemeyi seçerseniz seçin, bebeğinizin yeni battaniyesinin içinde sıcak ve sıkı bir şekilde olacağından emin olabilirsiniz.

Miniyase with Love

%100 Organik Doğal Pamuktan üretilen müslin örtü OEKO-TEX® Standard 100 ve GOTS sertifikasına sahiptir. Müslin Örtüler her kullanımda daha yumuşak hale gelecektir; ilk kullanımdan önce yıkamanızı tavsiye ederiz. 

Yeniliklerden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz @miniyase

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Worldwide shipping

Tüm Dünyaya Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo

MNG ile Hızlı Gönderim

Organik ve doğal

Yumuşacık %100 doğal pamuk

100% Güvenli alışveriş

İyzico / Mastercard / Visa