Sepetim
bambu müslin örtü

Bebeklere Özel Bambu Müslin Örtü

Bebeklere özel Bambu Müslin Örtü en önemli özelliklerinden biri bebeklerde terlemeye yol açmamasıdır. Nemi çok iyi çeker ve havanın geçirgen olması nedeniyle bebeğin vücudunun nefes almasını, havadar olması sağlar.

Müslin Örtüler çok yönlü kullanımları sayesinde bir çok anne tarafından tercih edilmektedir. Bambu Müslinler, doğal pamuk iplikten üretilen bebekler için nadir olan örtülerdir. Her annenin mutlaka tercih ettiği müslin örtüler vücut terini çok hızlı bir şekilde emdiği için çok kullanışlıdır. 4 Mevsim kullanılan bu örtüler yazın da kışında etkin bir şekilde yardımcınız olacak. Kışın 4 katlı müslin battaniyeler olarak karşımıza çıkacak bu ürünleri 2 katlı müslinler olarak daha satın alabilirsiniz. Çünkü kışın evin içi yine sıcak olacaktır bu durumda ince müslinlere de ihtiyacınız olacak.

Bambu Müslin Örtü Neden Önemlidir

Yıkandıkça daha yumuşak yapıya sahip olacak bambu müslin örtü, bebeklerinizin narin vücuduna dokundukça onu koruyacaktır. Annelerin için rahat peki neden? Çünkü bambu müslin örtü bebeğinizin olduğu her yerde yardımcınız olacak. Dışarı çıktığınızda pusetin üzerine atacaksınız bebeğinizi güneşten koruyacak, denizden çıktıktan sonra bebeğinize saracaksınız hızlıca suyu emecek. kundak yapacaksınız, altına açacaksınız hatta ve hatta kendiniz için bile kullanabileceksiniz yeri geldiğinde.

Bambu Müslinler Nerede Satılır

Bu ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar mevcut. Öncelikle 120x120cm olan boyutları tercih etmeniz neredeyse her alanda kullanımına olanak sağlar. 60x60cm veya 75x75cm mini boyuttaki müslinlerde kullanışlıdır. Omuz bezi olarak rahatça kullanımı hedeflenir, atlına açılır, anlık her ay yanınızda olur evde veya arabanızda yedekli dolaştırabilirsiniz. Nereden alınacağı konusunda ise bu ürünlerde stil sahibi anneler genellikle desenlerine önem verir. Biz ve bizim gibi müslin satan mağazalar özel desenlerle annelerin gönüllerinde yer edinmeyi hedeflemiştir.

OEKO-TEX  ve GOTS sertifikalı su bazlı organik boyalar ile basılan desenlerle bu ürünleri mağazamızda ve bizim gibi satış yapan mağazalarda bulabilirsiniz.

Mağazamızda Set halinde 79,90₺ indirimli fiyattan yararlanabilirsiniz. Üstelik 200₺ ve üstü alışverişte kargo bedeli ödemeyeceksiniz. Setin içinde 120x120cm müslin örtü, 2 adet ağız mendili, 1 adet diş kaşıyıcı mevcuttur.

Toptan satışımız da mevcuttur. Bunun için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Miniyase with Love

%100 Organik Doğal Pamuktan üretilen müslin örtü OEKO-TEX® Standard 100 ve GOTS sertifikasına sahiptir. Müslin Örtüler her kullanımda daha yumuşak hale gelecektir; ilk kullanımdan önce yıkamanızı tavsiye ederiz. 

Yeniliklerden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz @miniyase

Worldwide shipping

Tüm Dünyaya Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo

MNG ile Hızlı Gönderim

Organik ve doğal

Yumuşacık %100 doğal pamuk

100% Güvenli alışveriş

İyzico / Mastercard / Visa