Sepetim
bebeklerin ay konseptleri

Bebeklerin Ay Konseptleri Nasıl Çekilmelidir?

Bebeklerin Ay Konseptleri nasıl çekilmelidir? Hepimiz sevimli küçük bebeklerin resimlerini izlemeyi seviyoruz. Bebekler mükemmel modellerdir; herhangi bir fotoğrafa konu olduklarında “kötü poz” diye bir şey yoktur. Harika bir fotoğraf duygusu ve bazı uygun aksesuarlar ile, basit bir şekerleme zamanı çekimi bile milyon kalbi eritebilir. Bu aksesuarlardan biri de yumuşak bir müslin battaniye !

Aylık Bebek Konseptleri Çekilirken

Bir battaniyeden başlarının üstünden dikizleyen sevimli küçük meleklerin inanılmaz derecede sevimli fotoğraflarını hatırlıyor musunuz? Ya da dünyadaki en lezzetli şeymiş gibi başparmağını emdikleri yerler mi? Bu resimler, her ebeveynin hayatlarının geri kalanında çekmek ve değer vermek isteyeceği şeylerdir. Sorun şu ki, herkes bu mükemmel çekimleri yapamıyor. Bebekler yönlendirilemez ve her an poz kaybedebilirler. Fotoğrafı çeken ebeveynler veya profesyonel bir fotoğrafçı olsun, her zaman bebeğin maksimum rahatlık aldığından emin olmak isterler. Bu nedenle battaniyeler, özellikle pamuklu müslin örtü tercih edilen aksesuarlar listesinin başında geliyor!

Bebeklerin Ay Konseptleri Aksesuarları

Sadece birkaç haftalık bebekler şekerleme zamanı için en uygun yaştadır. Biraz giydirmeyi planlıyorsanız, kondukları yüzeyin onlar için rahat olduğundan emin olun. Profesyonel fotoğrafçılar, bebek çekimleri için gereken sesli uykuyu bozmamak için aydınlatmanın da hafif olmasını sağlar. Müslin battaniyelerini bir sepet üzerinde, pelikanın gagalarından sarkan sembolik bir askı olarak kullanabilir ya da mükemmel atış için küçük meleğinizi onunla sarabilirsiniz. Önemli olan tek şey onun huzurlu uykusudur ve bu kareye layık çekime gitmeniz iyi olur.

Bebek Çekimlerinde Müslin Örtü Kullanımı

Uyanıkken bebeğinizin sanatsal fotoğraflarını çekmek için, en iyi fotoğraf için tıklamaya devam ederken onu müslin battaniyesiyle oynamaya bırakabilirsiniz. Destek olarak müslin örtü ile bebeğinizin sevimli ve estetik fotoğraflarını çekmenin pratikte sayısız yolu vardır. Sadece bebeğin eğlendiğinden emin olun, çünkü gülen yüzler dünyayı kazanırken ağlamaklı bir yüz görmekten hoşlanmayız! Yaratıcı bir ebeveynseniz, son yıllarda gördüğümüz ünlü fotoğraflar gibi, bebeğinizin etrafında giysiler ve battaniyelerle bir sahne oluşturmak gibi daha ilginç şeyler deneyebilirsiniz. Kendiniz olun ve çocuğunuzun anları yakalaması için mükemmel ortamı yaratın. Neden fark eder? Çünkü çocuklarınız kısa bir süre için küçükler ve bu değerli küçük anları mümkün olan en şirin şekilde arşivlemek ömür boyu sürecek bir varlık olacak!

Miniyase with Love

%100 Organik Doğal Pamuktan üretilen müslin örtü OEKO-TEX® Standard 100 ve GOTS sertifikasına sahiptir. Müslin Örtüler her kullanımda daha yumuşak hale gelecektir; ilk kullanımdan önce yıkamanızı tavsiye ederiz. 

Yeniliklerden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz @miniyase

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Worldwide shipping

Tüm Dünyaya Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo

MNG ile Hızlı Gönderim

Organik ve doğal

Yumuşacık %100 doğal pamuk

100% Güvenli alışveriş

İyzico / Mastercard / Visa