Sepetim
müslin bebek battaniyesi

Bebeklerin Vazgeçilmezi Müslin Bebek Battaniyesi

Çocuk uzmanlarının o zamana kadar önerdiği bir diğer önemli değişiklik de ‘giyilebilir bebek battaniyeleri’ yerine ‘Müslin Bebek Battaniyesi‘ kullanmaya başlamaktır. Amerika’daki bebek uzmanları, ebeveynlere, iki yaşına geldiğinde veya 34 ila 36 inç boyunda bebeklerini beşiğinden bebek yatağına taşımalarını şiddetle tavsiye ediyor. Bunun temel nedeni, bebeğin o zamana kadar hale gelmesidir, böylece beşiğinde kolayca durabilir ve aşırı derecede tehlikelidir. Özellikle kalça displazisi olasılığını önlemek için bebeğin doğru vücut gelişimi açısından da önemlidir.

Müslin Bebek Battaniyesi Nedir?

“Yürümeye başlayan çocuk battaniyeleri”, “bebek battaniyeleri” veya “organik müslin örtü” olarak da bilinir. Ancak, bu günlerde genç annelerden ‘yürümeye başlayan çocuk yorganı’ veya ‘bebek yorganı’ terimini nadiren duyabilirsiniz. Çoğunluğu genç ve şık olan yeni anneler, bu cümleleri dikkate alır – geleneksel ve modası geçmiş. Bu nedenle, ‘yürümeye başlayan çocuk yorganları’ ile karşılaştırıldığında ‘yürümeye başlayan çocuk battaniyeleri’ yorganları veya basitçe ‘battaniyeler’ ifadesini kullanmak daha rahattır.

Önemlisi, “yürümeye başlayan çocuk battaniyeleri” çok işlevlidir. Sıcaklık ve rahatlık vermenin yanı sıra gençleri örtmek, örtmek veya kundaklamak için de kullanılabilirler. Bebek oto koltukları, bebeğe uzun yolculuklarda gerekli sakinliği ve sıcaklığı vermek için özellikle dekore edilebilir ve ayrıca çocuğun hassas cildini kavurucu güneş ışınlarından korumaya yardımcı olur. Zemin üzerine yayılabilirler ve çocuk emekleyebilir veya kolayca üzerine oturup oynayabilir, böylece yeni yürümeye başlayan çocuklar için bir oyun battaniyesi veya etkinlik battaniyesi görevi görür.

Müslin Bebek Battaniyesi Nasıl Kullanılıyor?

Dışarıdayken bu battaniyeler, bebek bezlerini veya kıyafetlerini değiştirirken çok kullanışlı olabilir çünkü bebek herhangi bir güçlük çekmeden üzerlerine yatırılabilir. Küçük çocukların beslenme ve ağlama sorunları da bu battaniyelerle çözülebilir. Bir süre sonra çocuklar battaniyesine bağlanır, dolayısıyla dikkatleri bu battaniyelerle yönlendirilebilir, bu da onları beslemeye veya susturmaya yardımcı olur.

Bebek battaniyeleri çeşitli kalınlıklarda gelir. Daha hafif battaniyeler sıcak havalarda güneş koruyucu olarak kullanılabilirken, daha kalın yorganlar dışarısı çok soğukken çocuğu örtmek için son derece yararlıdır.

Kalınlıklarındaki çeşitliliğin yanı sıra, bu battaniyeler ve yorganlar çeşitli renklerde gelir. Kız bebekler için ideal renk pembe iken, ev tasarımcılarına göre erkek bebeklerin ebeveynleri mavi battaniyeleri tercih ediyor. Benzer şekilde, “yürümeye başlayan çocuk battaniyeleri” yapmak için kullanılan kumaşlar çok yönlüdür. “Yürümeye başlayan çocuk battaniyeleri” için kullanılan en yaygın kumaşlar pamuk, muslin ve yündür. Müslin Battaniye kumaşını seçerken ebeveynler, ikamet ettikleri yeri ve bebeklerinin karşılanması gereken temel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalıdır.

İnternet, özellikle bebek ürünleri satmaya adanmış binlerce web sitesinin ortaya çıkmasıyla büyük bir bebek alışveriş kaynağı haline geldi. Bu web siteleri, bir bebeğin bakımı ve yetiştirilmesi için gerekli tüm temel özelliklere sahiptir. Son derece müşteri dostudur, kolayca erişilebilirdir ve üzerlerinde bulunan bebek müslin aksesuarlar tüm ceplere uyar. Öyleyse neden bekleyelim … uzun zamandır aradığınız en iyi bebek battaniyesini tıklayın ve sipariş edin!

Miniyase with Love

%100 Organik Doğal Pamuktan üretilen müslin örtü OEKO-TEX® Standard 100 ve GOTS sertifikasına sahiptir. Müslin Örtüler her kullanımda daha yumuşak hale gelecektir; ilk kullanımdan önce yıkamanızı tavsiye ederiz. 

Yeniliklerden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz @miniyase

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Worldwide shipping

Tüm Dünyaya Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo

MNG ile Hızlı Gönderim

Organik ve doğal

Yumuşacık %100 doğal pamuk

100% Güvenli alışveriş

İyzico / Mastercard / Visa