Sepetim

Biz Kimiz?

Miniyase’yi 2020’de kızımız Yasemin'den esinlenerek kurduk.

Yasemin'den ilham aldık

Yolculuğumuz 2020'de başladı

Yeni bebekleri olan arkadaşlarımızı evlerinde ziyaret ettiğimizde bebeklerin ihtiyacı olarak müslinleri düşünmemizden sonra fikirler kıvılcımlandı. kundaklama yapmıyorlardı ve sonuç olarak kimse fazla uyumuyordu. ebeveynler iki nedenden dolayı kundak yapmıyorlardı. birincisi, kullandıkları örtü çok küçük ya da çok kalındı ​​ve ikincisi, nasıl güvenli bir kundak yapacaklarını bilmiyorlardı. biz de ihtiyaç olan bir ürün olan müslin örtüsü fikrini ortaya attık. ve tabiki stil sahibi bebeklerimiz için müslin aksesuarlar.. ve hatta sadece kundak için değil bir çok ihtiyaç için müslinin kullanılabilirliğinin farkındaydık…

muslin kurdele
anasayfa 02
Bebekler için mükemmel bir uyum

Çok yönlü olacak şekilde tasarlandılar

Modern, estetik ve ikonik tasarımlarımız bebeklere özgüdür ve bizi biz yapar. Duyduğumuz hikayelerden, gördüğümüz anılardan veya ilham verici renklerden etkilenen modellerimizin her birinin arkasında bebeğinizi memnun ederken tarzınızı tamamlayan tasarımlara derinlik getiren bir hikaye vardır.

Tasarım ve desende sadelik

Daha yeni başlıyoruz

Siz, müşterilerimiz, burada olma nedenimizsiniz. annelerimizden duyduğumuz güzel hikayeler ve miniyase ile daha iyi olmanız bize ilham veriyor. sevinç ve sevgi hikayelerinizi paylaşmak için sizi miniyase ailesine davet ediyoruz.

anasayfa 01
Miniyase'nin hizmetinden çok memnunum - Londra merkezli markamız için toptan siparişimiz söz verdikleri gibi zamanında teslim edildi ve ürünlerine verdikleri düşünce ve özen gerçekten öne çıkıyor.
home feature 7a
Hande Gülsu
London, UK
Bir arkadaş bebeği için doğum hediyesi olarak müslin örtüsü satın aldım. Heyecan verici ve özel görünen akıllı ambalaj. Teslimatta çok iyi. Tekrar hediye olarak ve kendi bebeğim için satın alacağım!
hero girl optimized
Merve Aydın
İzmir, TR
Worldwide shipping

Tüm Dünyaya Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo

MNG ile Hızlı Gönderim

Organik ve doğal

Yumuşacık %100 doğal pamuk

100% Güvenli alışveriş

İyzico / Mastercard / Visa