editor 0.5s 100px
miniyase logo e1597961977623

miniyase’yi 2020’de kızımızdan esinlenerek kurduk. yeni bebekleri olan arkadaşlarımızı evlerinde ziyaret ettiğimizde bebeklerin ihtiyacı olarak müslinleri düşünmemizden sonra fikirler kıvılcımlandı. kundaklama yapmıyorlardı ve sonuç olarak kimse fazla uyumuyordu. ebeveynler iki nedenden dolayı kundak yapmıyorlardı. birincisi, kullandıkları örtü çok küçük ya da çok kalındı ​​ve ikincisi, nasıl güvenli bir kundak yapacaklarını bilmiyorlardı. biz de ihtiyaç olan bir ürün olan müslin örtüsü fikrini ortaya attık. ve tabiki stil sahibi bebeklerimiz için müslin aksesuarlar.. ve hatta sadece kundak için değil bir çok ihtiyaç için müslinin kullanılabilirliğinin farkındaydık…

modern, estetik ve ikonik tasarımlarımız bebeklere özgüdür ve bizi biz yapar. Duyduğumuz hikayelerden, gördüğümüz anılardan veya ilham verici renklerden etkilenen modellerimizin her birinin arkasında bebeğinizi memnun ederken tarzınızı tamamlayan tasarımlara derinlik getiren bir hikaye vardır.

siz, müşterilerimiz, burada olma nedenimizsiniz. annelerimizden duyduğumuz güzel hikayeler ve miniyase ile daha iyi olmanız bize ilham veriyor. sevinç ve sevgi hikayelerinizi paylaşmak için sizi miniyase ailesine davet ediyoruz.

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmuyor.