Sepetim
müslin örtü kullanim alanlari

Müslin Örtü Kullanım Alanları

Müslin Örtü Kullanım Alanları ve nerelerde kullanılır annelerin bilmesi gereken en önemli detaylardan biridir. Bebekle geçirilen zamanda günlük ihtiyaçlarımıza göre yararlı olacağını düşündüğümüz bir şeyler satın alırız. Çoğu zaman iyi bir neden yeterlidir. Elbette o kadar ihtiyacımız olmayabilecek şeyleri de satın alıyoruz. Ancak, burada bahsettiğimiz bu değil. Yeni bir bebekle, bir yığın yeni eşya gelir. Bebekler için Müslin örtüleri kesinlikle olmazsa olmazlardan biridir.

Müslin Bez Nedir

Müslin bez ne işe yarar hemen anlatalım. bebek bakımında yeni annelerin sıklıkla kullandığı ve neredeyse tüm bebek bakımı boyunca her alanda ihtiyacı olan bezlere denir. Yeni ebeveynler kendilerini fazladan bir çift battaniyeyle bulabilir. Elbette bunları daha sonra kullanmak üzere saklayabilirler. Buna ek olarak, burada bebeği kundaklamak yerine başka kullanım alanlarımız var.

Puset Örtüsü Olarak

Müslin örtüler çok yumuşaktır ve bu nedenle müslinleri bebek arabası kılıfı olarak kullanabilirsiniz. Müslin örtü ne işe yarar diye düşünüyor olabilirsiniz ama neredeyse her yerde kullanılabilir. Bebekle yürüyüşe çıkarken bunları kullanmanın bir başka iyi nedeni de kumaşın hafif ve nefes alabilir olmasıdır. Bebeği doğrudan güneş ışınlarından korurken, küçük olanın biraz temiz hava almasını sağlar. Hafif olması ayrıca bunları yanınızda taşımanızı kolaylaştırır. Kelimenin tam anlamıyla müslini yuvarlayabilir ve istediğiniz zaman bebek bezi çantasının içine koyabilirsiniz!

Oyun Matı olarak

Büyük, kare müslinler de oyun minderi olarak harikadır. Aynı zamanda onu istediğiniz yere yayabilir ve mutlu bir şekilde oynarken bebeğin üzerinde kalmasına izin verebilirsiniz. Müslin örtü nedir diye düşünürsek, pamuklu organik nefes alan müslin örtü genellikle dokunmak için çok yumuşaktır ve bu nedenle ebeveynler bunları yeni doğanları almak ve kundaklamak için kullanır. Bu nedenle, küçüğünüzün rahatlığı ve güvenliği konusunda hiç endişelenmemelisiniz. Sadece ona göz kulak olduğunuzdan emin olun, çünkü bu ebeveynlerin asla gerçekten ödün veremeyeceği bir şeydir!

Ağız Bezi olarak

Pekala, bu çoğumuzun zaten yaptığı bir şey. Bebeğe ait müslin battaniye çoğu kez gayri resmi olarak geğirme bezleridir. Elbette ayrı kıyafetlerini ellerinde tutmayı başaran ebeveynler var. Bu ani durumlar için, eski güzel müslinler daha güvenilir hiçbir şey yoktur! Müslin kumaşın en iyi yanı süper kolay temizleme prosedürüdür. Bunları makineye atabilir veya hızlı bir el yıkamaya gidebilirsiniz. Her iki durumda da, bunları mükemmel bir şekilde temizlemek için birkaç dakika yeterlidir. Aslında, ne kadar çok yıkarsanız, bunlar o kadar yumuşak olur! Bebekler için olması gereken süperstar bir şey değil mi?

Bebeğiniz veya bir başkası için bebek müslin bez arıyorsanız, Miniyase’nin Müslin Örtülerini deneyebilirsiniz. Organik Müslin örtülerinin çeşit çeşit desenlerini mağazamızda bulabilirsiniz.

Miniyase with Love

%100 Organik Doğal Pamuktan üretilen müslin örtü OEKO-TEX® Standard 100 ve GOTS sertifikasına sahiptir. Müslin Örtüler her kullanımda daha yumuşak hale gelecektir; ilk kullanımdan önce yıkamanızı tavsiye ederiz. 

Yeniliklerden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz @miniyase

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Worldwide shipping

Tüm Dünyaya Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo

MNG ile Hızlı Gönderim

Organik ve doğal

Yumuşacık %100 doğal pamuk

100% Güvenli alışveriş

İyzico / Mastercard / Visa