Sepetim
müslin örtüler nerelerde kullanılır

Müslin Örtüler Nerelerde Kullanılır?

Müslin örtüler nerelerde kullanılır diye soran olursa, hafifliği ve yumuşaklığı ile ön plana çıktığı için bebeklerimiz ile farklı ihtiyaçlara yönelik neredeyse her yerde kullanılabilir diyebiliriz.

Bebek arabanızda her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir güneş koruyucusu olabilir. Nefes alabilen yapısıyla bebeklerimizi rahatsız etmez. Havayı geçirgenliği sayesinde bebeklerimiz hem güneşten korunacak hemde güzel nefes alabileceklerdir.

Müslin Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Müslin örtüsü yıkandıkça yumuşayan özelliğe sahiptirler. Çantanızda yardımcı olarak taşıyabileceğiniz müslin örtüler alt açma yardımcısı olarak da kullanabilirsiniz. Kirlensin hiç problem değil nasıl olsa yıkandıkça güzelliği ortaya çıkan müslinlerden bahsediyoruz 🙂

Bebeklerimiz büyüdükçe hareket etme kabiliyetlerine sahip olacaklar ve artık oyun zamanı diyeceğiz. Müslin örtüsü sayesinde oyun alanında kullanabileceğiniz yumuşacık bir alan oluşturabilirsiniz.

Müslin Kumaş bir çok şekilde kullanılabilir

Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz müslin örtülerinde bebeklerimizi düşündüğümüz kadar annelerimizi de düşünüyoruz. Emzirme örtüsü olarak kullanabileceğiniz müslin kumaş, nefes alan yapıya sahip oldukları için nerede olursanız olsun bebeklerimiz için konforlu bir özel alan yaratacaklardır.

Çoğu anne büyük boyutuyla satın aldıkları müslin örtülerini neredeyse her şekilde kullanmaktadır. Alt açmasına, üstüne örtmesine, kundağına, güneş gelmesin diye pusetinin üzerine, hatta ve hatta saçına bağlayan annelerimiz bile bulunmakta. Stil sahibi olan annelerin tercihi müslin örtüsü en şık desenlerle vitrinlerde yerini almaktadır.

Bebek hazırlıkları yaparken mutlaka doğum çantasında olması gereken ilk ürünlerin başında gelen müslin örtülerini büyük boyutlarda satın almaya dikkat edin. Küçük ölçülerde de alınabilen mini müslin örtüler nerelerde kullanılır. İhtiyacınıza göre omuz bezi olarak veya alt açmada kullanılmaktadır. Ancak önerimiz mükemmel boyut olan 120x120cm ölçülerinde olan boyutlardır.

Neredeyse dünyanın kuruluşundan bu yana bir adet olan kundak yapımında da kullanabileceğiniz müslin kumaş, anne karnındaki hissi bebeğinize sağlar ve onlara yumuşacık bir dinlenme alanı oluşturur.

Worldwide shipping

Tüm Dünyaya Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo

MNG ile Hızlı Gönderim

Organik ve doğal

Yumuşacık %100 doğal pamuk

100% Güvenli alışveriş

İyzico / Mastercard / Visa