Sepetim
organik müslin örtüsü

Organik Müslin Örtüsü ve Kumaş

Organik Müslin Örtüsü başkalarına bir bez parçası gibi görünebilir, ancak yalnızca bir anne her ipliğe ne kadar değerli anıların eklendiğini bilir. Ufaklık, yumuşak, sevimli bir müslin örtüye sarılı olarak ona teslim edildiği andan itibaren, yaramaz olanın onunla ilk kez göz atmayı öğrendiği zamana kadar; her şey ona bağlı. Peki, bir müslin bebek kundak örtüsüyle karşılandığında, ona verilen sözler tam olarak nedir? Hadi bulalım.

Bebeğinizi Güvende Tutmak için Organik Müslin Örtüsü

Birçoğuna kundak battaniyesiyle bebeğe bazı sözler verme fikri biraz tuhaf görünebilir, ancak her küçük şeyin ne kadar önemli olduğunu yalnızca ebeveynler bilir! Normal bir battaniyenin yerine saf bir pamuklu müslin örtü seçmek önemlidir ve bebeğin sorumluluğunu üstlenmek ve ona azami özen göstermekle ilgilidir. Sıkıca sarılmış haldeyken, aşırı özelleştirilmiş kundaklama bezleri Ani Bebek Ölümü Sendromuna ve diğer sorunlara neden olabilir; pamuklu, düz, yumuşak, nefes alabilen bir bebekle ebeveynler, bebeği “idare etmeleri” için işleri “kolaylaştırmaya” kıyasla önce bebeği güvende tutmanın ne kadar önemli olduğunu gösterir.

Doğa Dostu Bir Yaşam Sunmak İçin

Organik Müslin Örtüsü, biyolojik olarak parçalanabilen ve bebek üzerinde hiçbir yan etkisi olmayan tamamen organik kumaştan yapılmıştır. Aslında sadece bu tür battaniyeler nefes alabilir ve bu da bebeğin kendi vücut ısısında boğulmasını önler. Ebeveynler, organik müslin örtüsü gibi doğa dostu ürünleri seçtiklerinde, bebeğin ve dünyanın daha sağlıklı bir yaşamı için her zaman en iyisini tercih edeceklerine dair söz veriyorlar.

Sonsuza Kadar Onlarla Olmak

Müslinlerle ilgili en iyi şeyler, bunların her yıkamada yumuşaması ve daha da sürdürülebilir hale gelmesidir. Bebek kundaklama yaşını geçtiğinde bile sürecek ve başka birçok amaç için de kullanılabilir. Bu yüzden, bunlar başkaları için sadece kıyafet sararken, ebeveynler bunları bebeğe aralarındaki ilişkinin sonsuza kadar nasıl olacağını ve zaman geçtikçe nasıl daha da güzelleşeceğini gösteren bir şey olarak görürler. Ebeveynlerin, çocukları için bir şey seçtikleri her seferinde tam olarak bu düşünceleri ortaya koymaları gerekli değildir, ancak onlarda anlamı vardır.

Organik Müslin Örtüsünün bile ne kadar anlamlı olabileceğini sadece ebeveynler bilir. Çocuklarına sağladıkları sadece yumuşak dokunuş değil, aynı zamanda onlara bebekleri için nasıl doğru şeyi yaptıklarını ve kalplerini sevgi ve sıcaklıkla nasıl doldurduğunu hatırlatan yumuşak dokunuş ve en tatlı anılarla.

Miniyase with Love

%100 Organik Doğal Pamuktan üretilen müslin örtü OEKO-TEX® Standard 100 ve GOTS sertifikasına sahiptir. Müslin Örtüler her kullanımda daha yumuşak hale gelecektir; ilk kullanımdan önce yıkamanızı tavsiye ederiz. 

Yeniliklerden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz @miniyase

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Worldwide shipping

Tüm Dünyaya Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo

MNG ile Hızlı Gönderim

Organik ve doğal

Yumuşacık %100 doğal pamuk

100% Güvenli alışveriş

İyzico / Mastercard / Visa