Sepetim

Şartlar ve Koşullar

Aşağıdakiler, tüketicilerin www.miniyase.com Web Sitesini (“Site”) kullanımını düzenleyen kullanım koşullarıdır. Perakendeciler farklı kullanım koşullarına tabidir. Şu şekilde olduğunuzu beyan ediyorsunuz: (i) en az 18 yaşında olmanız gerekir. Siteyi kullanımınız, bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

MINIYASE. (“MINIYASE”), bu hüküm ve koşulları revize etme hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikleri burada yayınlayacağız. Herhangi bir değişikliğin ardından Siteyi kullanmanız, herhangi bir değişikliğe bağlı olmayı kabul ettiğiniz için, bu bölümü periyodik olarak kontrol etmek isteyebilirsiniz.

site içeriği

Aksi belirtilmedikçe, Sitenin bir parçası olarak görünen resimler, çizimler, tasarımlar, ikonlar, fotoğraflar, video klipler ve yazılı ve diğer materyaller (topluca, “İçindekiler”) dahil olmak üzere tüm materyaller telif hakları, ticari markalar, ticari takdim ve / veya MINIYASE’nin sahip olduğu, kontrol ettiği veya lisans verdiği diğer fikri mülkiyetlerdir. Site bir bütün olarak telif hakkı ve ticari takdim ile korunmaktadır ve Site ile ilgili ve Site ile ilgili dünya çapındaki tüm haklar, unvanlar ve menfaatler MINIYASE’ye aittir veya lisanslanmıştır.

Sitenin İçeriği ve bir bütün olarak Site, Site kullanıcıları tarafından yalnızca kişisel, ticari olmayan (Siteden mal satın alımı dışında) kullanım içindir. Sitede görüntülenen İçerikleri ve diğer indirilebilir materyalleri yalnızca kişisel kullanımınız için indirebilir veya kopyalayabilirsiniz. Bu tür bir indirme veya kopyalama sonucunda size indirilen herhangi bir materyal veya yazılıma ilişkin hiçbir hak, mülkiyet veya menfaat verilmez. İçeriklerin herhangi birini kısmen veya tamamen çoğaltamaz (yukarıda belirtilenler dışında), yayınlayamaz, iletemez, dağıtamaz, görüntüleyemez, değiştiremez, türev çalışmalar oluşturamaz, satılamaz veya herhangi bir satışına katılamaz veya herhangi bir şekilde yararlanamazsınız.

ürün bilgisi

Sitede gösterilen MINIYASE ürünleri, belirli pazarlarda mevcuttur. Bazı durumlarda, Sitede satışa sunulan ürünler tüm mağazalarda bulunmayabilir. Sitede gösterilen fiyatlar Türk Lirası cinsindendir ve Site üzerinden yapılan satın alma işlemleri yalnızca Türkiye’de geçerlidir.

ürün açıklamaları

MINIYASE, Sitede görüntülenen Ürünlerin doğru tanımlarını sağlamak için çaba göstermektedir. ancak MINIYASE, açıklamaların doğru, eksiksiz, güvenilir, güncel veya hatasız olduğunu garanti etmez.

renkler

Sitede görünen ürünlerimizin renklerini olabildiğince doğru göstermek için her türlü çabayı gösterdik. Gördüğünüz gerçek renkler bilgisayarınıza ve monitörünüze bağlı olacağından, bilgisayarınızın ve monitörünüzün herhangi bir renk görüntüsünün doğru olacağını garanti edemeyiz.

ürün koruması

Herhangi bir Ürünü (Ürünlerle bağlantılı olarak kullanılan kumaşlar ve malzemeler dahil) doğrudan veya dolaylı olarak kopyalamayacağınızı veya çoğaltmayacağınızı veya kopyalamayacağınızı veya çoğaltmayacağınızı kabul edersiniz.

Bu hükümde belirtilen kısıtlamalar, söz konusu Ürünler, ambalaj ve / veya baskı tasarımları telif hakkı, patent veya ticari marka kanunu kapsamında korunsa veya korunabilir olsun veya olmasın geçerli olacaktır.

Yasalarla korunmayan Ürünler veya bunların bölümleri (örneğin telif hakkı, patent veya ticari marka) söz konusu olduğunda, bu tür kısıtlamalar siteyi son kullanımınızı izleyen üç yıla kadar geçerli olacaktır.

Bu Ürün Koruma hükmü, bu Sözleşmenin feshinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır.

yorumlar ve gönderimler

Sizin tarafınızdan sunulan veya gönderilen Yorumların telif hakkı, ticari marka, gizlilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın hiçbir hakkını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, sizin tarafınızdan sunulan veya gönderilen yorumların iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasadışı, küfürlü veya müstehcen malzeme olmayacağını veya içermeyeceğini kabul edersiniz. Yaptığınız Yorumların içeriğinden yalnızca siz sorumlu olacaksınız.

gizlilik politikası

MINIYASE’nin Gizlilik Politikamıza uygun bilgileri kullanabileceğini ve / veya ifşa edebileceğini kabul edersiniz.

tazminat

MINIYASE’yi, Siteyi kullanmanızdan kaynaklanan veya bununla ilgili olarak avukatlık ücretleri dahil olmak üzere her türlü iddia, zarar, maliyet ve masrafa karşı savunmayı, tazmin etmeyi ve tutmayı kabul etmektesiniz.

diğer web sitelerine bağlantılar

Bu Site, MINIYASE’nin kontrolü dahilinde olmayan hizmetlere ve kaynaklara bağlantılar içerdiği ölçüde (“Üçüncü Taraf Kaynakları”), herhangi bir Üçüncü Taraf Kaynakla veya bunlarla ilgili herhangi bir bağlantıyla ilgili herhangi bir iddia veya endişe, ilgili Üçüncü Tarafa yönlendirilmelidir. MINIYASE’nin herhangi bir Üçüncü Taraf Kaynaklarını kullanmanızdan dolayı size karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

feragat

MINIYASE, TEDARİKÇİLERİ VEYA PERAKENDECİLERİ HİÇBİR DURUMDA, MINIYASE ÖNCEDEN YARARLI OLSA BİLE DOLAYLI, ÖZEL, CEZAİ, ARIZİ, ÖRNEK VEYA SONUÇ ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. SİTEDE MEVCUT BİLGİLERİN, HİZMETLERİN, ÜRÜNLERİN VE MATERYALLERİN KULLANIMINDAN VEYA KULLANILAMAMASINDAN VEYA UYGULANAMAMASINDAN KAYNAKLANAN VEYA BAĞLANTILI OLARAK SÖZLEŞME KAPSAMINDA, İHMAL VEYA DİĞER TEORİ KAPSAMINDA. BU SINIRLAMALAR HERHANGİ BİR TEMEL AMACIN BAŞARISIZ OLMASI VEYA HERHANGİ BİR SINIRLI TELAFİN MEVCUT OLMASINA DAİR GEÇERLİ OLACAKTIR. BAZI YARGI BÖLGELERİ ZIMNİ BİR GARANTİNİN NE KADAR SÜREYLE GEÇERLİ OLDUĞUNA VEYA DOLAYLI VEYA ARIZİ HASARLARA İLİŞKİN SORUMLULUĞUN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İLİŞKİN SINIRLAMALARA İZİN VERMEDİĞİNDEN, YUKARIDAKİ SINIRLAMALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

yanlışlık feragatnamesi

Zaman zaman bu Sitede ürün açıklamaları, fiyatlandırma ve bulunabilirlik ile ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Önceden haber vermeksizin (siparişinizi verdikten sonra da dahil olmak üzere) herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmalleri düzeltme ve bilgileri herhangi bir zamanda değiştirme veya güncelleme hakkımız saklıdır. Bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

çeşitli

Aksi belirtilmedikçe ve MINIYASE ürünlerinin bu Site aracılığıyla Türkiye’de satışa sunulduğu durumlar haricinde, bu Site ve İçeriği, yalnızca Türkiye’de bulunan MINIYASE ürünlerini ve dışarıdaki belirli pazarları tanıtmak amacıyla görüntülenir. Bu Site, İstanbul’daki ofislerinden MINIYASE tarafından kontrol edilmekte ve işletilmektedir.

üçüncü taraf ticari markaları

Bu web sitesinde bulunan üçüncü taraf ticari markaları, ticari isimleri, ürün adları ve logoları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markaları olabilir.

tüm anlaşma

Bu Koşullar, sizinle MINIYASE arasındaki buradaki belirli konulara ilişkin sözleşmenin tamamını oluşturur. Buradaki konularla ilgili önceki tüm anlaşmalar, mektuplar, teklifler, tartışmalar ve diğer belgeler geçersiz kılınır ve bu Koşullar ile birleştirilir.

son

Bu Koşulların herhangi bir hükmünün yetkili bir mahkeme tarafından uygulanamaz olduğu bildirilirse, kalan hükümlerin uygulanabilirliği hiçbir şekilde bundan etkilenmeyecek veya bozulmayacak ve bu tür uygulanamaz hüküm (ler), bunu yansıtacak şekilde yeniden ifade edilmiş sayılacaktır.

Worldwide shipping

Tüm Dünyaya Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo

MNG ile Hızlı Gönderim

Organik ve doğal

Yumuşacık %100 doğal pamuk

100% Güvenli alışveriş

İyzico / Mastercard / Visa